Międzynarodowa szkoła

oferująca kursy językowe dla studentów zarówno z Polski, jak i z innych krajów.

Dzięki naszym kursom studenci mają możliwość używania języka angielskiego nie tylko podczas konwersacji z lektorem, ale również między sobą co sprawia, że nauka jest efektywniejsza i ciekawsza.

International Language School of Poland. Szkoła ta istnieje od 2013 roku, a dzięki zdobytemu doświadczeniu, wykształconej kadrze pedagogicznej oraz naszym wspaniałym studentom prężnie się rozwija.
Nasza szkoła językowa ILSP w Warszawie oferuje kursy językowe dla studentów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Odwiedzają nas studenci między innymi z takich krajów jak Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar czy Japonia.
Jak zapewne Państwo wiedzą, największym problemem studentów zapisujących się na kurs językowy jest strach przed rozmową w obcym języku.
Możemy Państwa zapewnić, że jakość naszych zajęć znajduje się na najwyższym poziomie.

Dzięki integracji polskich oraz zagranicznych studentów w trakcie zajęć mamy pewność, że konwersacje między studentami odbywają się wyłącznie w nauczanym języku.
W związku z powyższym rozwój umiejętności posługiwania się obcym językiem jest niezwykle szybki i efektowny. Z całą pewnością po ukończeniu naszego kursu będą mogli Państwo pewnie podchodzić do rozmowy z obcokrajowcem.
Wielu Polaków pragnie również wyjechać za granicę, aby znaleźć tam dobrze płatną pracę. Często spotykanym problemem jest również brak znajomości technicznego języka obcego, takiego jak Business English czy Medical English.
W związku z tym zaplanowaliśmy kursy skierowane właśnie dla tych, którzy pragną rozwinąć się w tym kierunku. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać w zakładce o kursach.

Ostatnio zgłaszają się do nas również obcokrajowcy poszukujący kursów języka polskiego (Polish for foreigners). Dla tych osób przygotowaliśmy specjalnie stronę w językach obcych.
Oferujemy również kursy języka arabskiego, dla tych którzy są zainteresowani kulturą Bliskiego Wschodu. Więcej mogą Państwo znaleźć w zakładce o kursach.

Zatrudniamy doświadczonych lektorów oraz native speaker’ów, o których mogą Państwo więcej przeczytać w zakładce o naszych pracownikach.
Zajęcia z kursantami odbywają się w małych grupach, w międzynarodowym środowisku, co pozwala na lepszy kontakt z lektorem oraz konwersacje wyłącznie w języku obcym, a co za tym idzie szybszą naukę tego języka.
Szkoła posiada doskonałą lokalizację w stolicy Polski – Warszawie – przy Pl. Unii Lubelskiej oraz jest wyposażona we wszystkie niezbędne techniczne pomoce dydaktyczne.
Przed zajęciami zapraszamy do skorzystania z darmowego Wi-fi oraz spożycia herbaty lub kawy dla orzeźwienia umysłu.

Dla bardziej wymagających studentów oraz firm mamy przygotowane specjalne programy:

Akademicki

Przeznaczony dla studentów, którzy chcą kontynuować edukacyjną karierę po ukończeniu studiów

Konwersacyjny

Dla ludzi, którzy chcą po prostu rozmawiać

Business Language

Dla tych, którzy zainteresowani są rozwojem kariery zawodowej i prowadzeniem rozmów biznesowych

Turystyczny

Rozpoczynając od krótkich i zwięzłych informacji podczas podroży do poszerzenia słownictwa z zakresu historyczno-geograficznego

Medyczny

Dostosowany do potrzeb studentów kierunków medycznych oraz pracowników służby zdrowia

Szkoła posiada partnerstwo z: